GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY ODZIEŻY - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY ODZIEŻY

Data publikacji 07.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło, w dniu 22.12.2018 roku około godziny 17:40. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży odzieży, do której doszło, w dniu 22.12.2018 roku około godziny 17:40 w sklepie mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:
- wiek około 35 lat,
- szczupłej budowy ciała,
- widoczne łysiejące zakola włosów,
- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w kurtkę puchową z kapturem koloru zielonego, czerwoną bluzę, niebieskie spodnie jeansowe, granatowe buty z białymi podeszwami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.