GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W DROGERII - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W DROGERII

Data publikacji 07.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 16.01.2019 roku około godziny 17:00. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 16.01.2019 roku około godziny 17:00 w drogerii mieszczącej się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 20-30 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • czarny zarost na twarzy,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru ciemnego, czarne buty, kapelusz koloru jasnego.


Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.