Wiadomości

ODPRAWA SŁUŻBOWA POŁĄCZONA Z WRĘCZENIEM NAGRÓD ZA OSIĄGNIĘCIA W SŁUŻBIE

Data publikacji 21.11.2018

Dzisiejszą odprawę służbową kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego poprzedziła uroczystość wręczenia nagród motywacyjnych 7 policjantom, przyznanych za zaangażowanie w realizację zadań dochodzeniowo-śledczych i prewencyjnych.

Dzisiejszą odprawę służbową kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego poprzedziła uroczystość wręczenia nagród motywacyjnych 7 policjantom, przyznanych za zaangażowanie w realizację zadań dochodzeniowo-śledczych i prewencyjnych. Nagrody przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego Policji wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski.

Dzisiaj o godz. 11.00 w auli komendy wojewódzkiej w Gdańsku przy ul. Biskupiej rozpoczęła się odprawa kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego. Przewodniczył jej Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski. W odprawie uczestniczyli również zastępcy Komendanta: insp. Krzysztof Kozelan, insp. Ewa Pachura i insp. Robert Sudenis.

Odprawę poprzedziło uroczyste wręczenie nagród motywacyjnych 7 funkcjonariuszom - z komendy wojewódzkiej w Gdańsku, z komendy miejskiej w Gdańsku, Komisariatu Policji w Czersku i Komisariatu V Policji w Gdańsku.

Następnie podczas odprawy podsumowano wyniki pracy pomorskich policjantów osiągnięte od stycznia do października br. Podczas dyskusji omówiono cele i zadania stojące przez funkcjonariuszami w najbliższym okresie.

Nadinsp. Jarosław Rzymkowski podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji za zaangażowanie w pracę i dotychczasowe wyniki w służbie, ponadto zaapelował o jeszcze większe zaangażowanie w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.